UAH
Дерев'яний будинок з профільованого брусу - Попрожук, ПП Березно (Украина) - купить, цена, фото
Premium Business
Отзывов: 0
+38 (098) 529-94-89
  • Попрожук, ПП
  • Каталог товаров
  • Дерев'яний будинок з профільованого брусу
Дерев'яний будинок з профільованого брусу
  • Дерев'яний будинок з профільованого брусу

Дерев'яний будинок з профільованого брусу

В наличии
Страна производитель:Украина
Доставка:
Описание
Дерев'яний будинок з профільованого брусу

Компанія здійснює будівництво дерев'яних будинків з профільованого брусу під ключ в Україні . Ми надаємо повний спектр послуг малоповерхового будівництва - від проектування до прокладання комунікацій і внутрішньої обробки . Фахівці компанії готові побудувати заміські будинки каркасні в Рівному та Рівненській області та по всій Україні за типовими проектами власної розробки ( відвідайте розділ - проекти каркасних будинків ) , або за кресленнями замовника .

Також детальніше на сайті:
https://popmuk.wixsite.com/profderevbud
ТФ 0(98)5299489


У наші дні будинки з натуральної деревини стали користуватися популярністю серед людей, які хочуть вести здоровий спосіб життя. На ринку моментально з'явився новий напрямок - будівництво будинків з профільованого бруса. Ціни такого житла варіюють в залежності від запитів клієнтів і вартості використовуваних матеріалів.
У чому ж перевага будинків з профільованого бруса? Ці будови відрізняються високим показником теплоізоляції. Така якість будинку эдуже вигідною для господарів, так як допомагає економити на опаленні. Такі будинки блокують звуки і відрізняються високою сейсмостійкістю. Хоч в Україні і не відбувається сильних землетрусів, але це не звільняє нас від зайвої обережності. Адже будинки з профільованого бруса будуються на століття.
Дерево є довговічним матеріалом. Його структура благотворно впливає на повітря в приміщенні. Не варто забувати, що для будинків з профільованого і клеєного бруса використовуються екологічно чисті технології. Якщо вас турбує можливість пожеж, тоді при будівництві будинку слід використовувати спеціальні вогнезахисні матеріали, які підвищують надійність і безпеку вашого житла.
Будинки з бруса мають ряд переваг. Перевагою таких будинків можна вважати відсутність необхідності внутрішньої та зовнішньої обробки. Цей факт значно здешевлює витрати на будівництво, в порівнянні з цегляним будинком. Всі елементи будинку виготовляються з високою точністю, що спрощує монтаж, його не потрібно утеплювати за допомогою спеціальних матеріалів. Вашій оселі не будуть страшні погодні катаклізми. Дощова вода і води талого снігу не зможуть потрапити між брусами. Через специфічне розташування брусів, виключена можливість появи вогнищ гниття.
Для спорудження будинку з профільованого бруса використовується один з найпопулярніших в будівництві матеріалів. Сучасні технології постійно вносять в процес виробництва матеріалів і будівництва будинків необхідні корективи, які підвищують надійність і зменшують витрати на будівництво.
На відміну від звичайного бруса, профільований має точну форму. Це дозволяє не тільки в найкоротші терміни змонтувати будинок, але і поліпшити характеристики його стін (теплообмін, естетичний зовнішній вигляд).

Способы доставки
Характеристики:
Страна производитель:Украина
Информация актуальна: 03.05.2018

Подробнее

Дерев'яний будинок з профільованого брусу от компании Попрожук, ПП, Березне (Украина). Купить Дерев'яний будинок з профільованого брусу со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!