UAH
Дерев’яний будинок з оциліндрованої колоди - Попрожук, ПП Березно (Украина) - купить, цена, фото
Premium Business
Отзывов: 0
+38 (098) 529-94-89
  • Попрожук, ПП
  • Каталог товаров
  • Дерев’яний будинок з оциліндрованої колоди
Дерев’яний будинок з оциліндрованої колоди
  • Дерев’яний будинок з оциліндрованої колоди

Дерев’яний будинок з оциліндрованої колоди

В наличии
Страна производитель:Украина
Доставка:
Описание
Дерев'яний будинок з оциліндрованої колоди

Компанія здійснює будівництво дерев'яних будинків з оциліндрованої колоди під ключ в Україні . Ми надаємо повний спектр послуг малоповерхового будівництва - від проектування до прокладання комунікацій і внутрішньої обробки . Фахівці компанії готові побудувати заміські будинки каркасні в Рівному та Рівненській області та по всій Україні за типовими проектами власної розробки ( відвідайте розділ - проекти каркасних будинків ) , або за кресленнями замовника .

Також детальніше на сайті:
https://popmuk.wixsite.com/profderevbud
ТФ 0(98)5299489


Сьогодні будівництво будинку з оциліндрованих колод і раніше демонструє високий статус власника. Крім того, дерев'яний будинок має цілу низку переваг перед іншими будівельними матеріалами.
Основні плюси:
Здоровий мікроклімат. У дерев'яному будинку легко дихається, і цілий рік оптимальний рівень вологості;
Комфорт. Прекрасні теплоізоляційні властивості дерева забезпечують тепло в найлютіші морози і приємну прохолоду в літню спеку;
Довговічність. Розрахунковий термін експлуатації наших будинків - від 50 до 100 років.
Комфортні і затишні дерев'яні будинки з колоди - краще рішення для сучасної людини, яка страждає від поганої екології мегаполісу. Ні в одній квартирі, навіть розташованої в престижному будинку і в якій дуже багато кліматичним устаткуванням, ніколи не буде того свіжого та здорового повітря, як в дерев'яному будинку. Природний обмін повітрям і вологою, прекрасна тепло- і шумоізоляція, повна безпека дерева для здоров'я створюють ідеальні умови для сучасної людини, стомленого шкідливим впливом великих міст.
Заміські котеджі з колоди традиційно будуються з соснового або ялинового лісу. Хвойний ліс є не тільки найбільш доступним, а й дуже корисним для здоров'я. Згадайте, де знаходяться кращі петербурзькі санаторії - на узбережжі Фінської затоки, де повітря насичене ароматами соснового лісу. Смолиста соснова деревина має бактерицидні властивості, що виключно благотворно позначається на роботі дихальної, нервової, серцево-судинної систем організму
Способы доставки
Характеристики:
Страна производитель:Украина
Информация актуальна: 03.05.2018

Подробнее

Дерев’яний будинок з оциліндрованої колоди от компании Попрожук, ПП, Березне (Украина). Купить Дерев’яний будинок з оциліндрованої колоди со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
Подобные товары