UAH
Дерев'яний будинок з дикого зрубу - Попрожук, ПП Березно (Украина) - купить, цена, фото
Premium Business
Отзывов: 0
+38 (098) 529-94-89
  • Попрожук, ПП
  • Каталог товаров
  • Дерев'яний будинок з дикого зрубу
Дерев'яний будинок з дикого зрубу
  • Дерев'яний будинок з дикого зрубу

Дерев'яний будинок з дикого зрубу

В наличии
Страна производитель:Украина
Доставка:
Описание
Дерев'яний будинок з дикого зрубу

Компанія здійснює будівництво дерев'яних будинків з дикого зрубу під ключ в Україні . Ми надаємо повний спектр послуг малоповерхового будівництва - від проектування до прокладання комунікацій і внутрішньої обробки . Фахівці компанії готові побудувати заміські будинки каркасні в Рівному та Рівненській області та по всій Україні за типовими проектами власної розробки ( відвідайте розділ - проекти каркасних будинків ) , або за кресленнями замовника .

Також детальніше на сайті:
https://popmuk.wixsite.com/profderevbud
ТФ 0(98)5299489

Основними рисами стилю Дикий Зруб можна назвати натуральність деревини, з якої він зроблений і технологію складання будинку . Часто в будівництві дикого зрубу використовують збережені комлеві частини стовбура дерева з елементами кореневої системи , це надає будинку унікальний і неповторний вигляд .
Обробка деревини відбуватися тільки ручними інструментами та пристроями , без використання верстатів і механізмів . Дерево це живий матеріал , а значить , будь-який грубий дотик робить негативний вплив, який переходить згодом на мешканців. Ще однією відмінною особливістю технології будівництва дикого зрубу є застосування в будівництві колод великих діаметрів від 40сантіметров і більше. Використання таких стовбурів ще більш робить такий будинок казковим і незвичайним.
Будівництво будинків у стилі дикого зрубу часто замовляють мисливці або рибалки . для мисливських або рибальських угідь. Дуже популярно стало будівництво цілих пансіонатів або будинків відпочинку в стилі дикого зрубу. Внутрішнє оздоблення дикого зрубу може бути виконана також у стилі лісової казки, з використанням предметів інтер'єру і меблів з коренепластика . Однак багато господарів такого житла з успіхом поєднують дикий зовнішній вигляд будинку з внутрішньою обробкою , виконаної за останнім словом дизайнерських ідей.

Способы доставки
Характеристики:
Страна производитель:Украина
Информация актуальна: 03.05.2018

Подробнее

Дерев'яний будинок з дикого зрубу от компании Попрожук, ПП, Березне (Украина). Купить Дерев'яний будинок з дикого зрубу со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!