UAH
Будівництво каркасних  будинків - Попрожук, ПП Березно (Украина) - услуги недорого
Premium Business
Отзывов: 0
+38 (098) 529-94-89
  • Попрожук, ПП
  • Каталог услуг
  • Будівництво каркасних будинків
Будівництво каркасних  будинків
  • Будівництво каркасних  будинків

Будівництво каркасних будинків

Описание
Компанія здійснює будівництво каркасних будинків під ключ в Україні . Ми надаємо повний спектр послуг малоповерхового будівництва - від проектування до прокладання комунікацій і внутрішньої обробки . Фахівці компанії готові побудувати заміські будинки каркасні в Рівному та Рівненській області та по всій Україні за типовими проектами власної розробки ( відвідайте розділ - проекти каркасних будинків ) , або за кресленнями замовника .

Каркасний будинок
Понад триста років існує технологія будівництва каркасно панельних будинків. Близько 80% споруджуваного приватного житла в усьому світі будується саме за цією технологією. Традиційно, дана технологія будівництва називають Канадською. Незважаючи на велику увагу преси на дану технологію каркасні будинки так і не набули широкого поширення в Україні.
Насправді Канадськими їх стали називати в силу того, що перші будинки побудовані за каркасною технологією прийшли до нас із Канади. Перша хвиля будівництва пішла на початку 90 років. Тоді і народився ще один термін, що частково описує дану технологію - сендвіч - панельний будинок. І дійсно, стіни каркасного будинку своєю будовою нагадують сендвіч.
Начинкою зазвичай служить базальтовий утеплювач - мінеральна вата. Із зовнішнього боку утеплювач зашивають вологостійкою фанерою або плитами ОСП, які облицьовуються фасадною штукатуркою, або обшиваються сайдингом. За бажанням замовника зовнішні стіни будинку можуть бути викладені облицювальною цеглою. Внутрішню обробку каркасного будинку зазвичай виконують гіпсокартоном. Шви ретельно шпаклюються і штукатуряться. На підготовлену вирівняну поверхню наноситься фарба, або наклеюються шпалери. Завдяки застосуванню ефективного мінерального утеплювача стіна каркасного будинку по тепловтратам прирівнюється до цегляної стіни двометрової товщини. Навіть в сильні холоди такий будинок надовго залишається теплим і затишним. При відключенні опалення, температура в будинку знижується в середньому на 2 градуси в добу. Це дозволяє економити до 50% електроенергії на обігріві, в порівнянні з цегляним будинком. Міжкімнатні перегородки, підлоги і панелі перекриття виконуються з каркасних панелей з утеплювачем. Це дозволяє виключити протяги, домогтися мікроклімату в кожній кімнаті, істотно знизити шуми. Каркасні будинки досить легкі і не вимагають масивних фундаментів, що в значній мірі скорочує вартість будівництва.
Каркасні будинки відрізняються безмежністю варіантів. За цією технологією в усьому світі зводиться будь-яке житло: малоповерхові будинки на кілька господарів, багатокімнатні котеджі, школи, ясла, дитячі садки, адміністративні і господарські установи.

Також детальніше на сайті:
https://popmuk.wixsite.com/profderevbud/karkasni

ТФ 0(98)5299489
Информация актуальна: 26.04.2018

Подробнее

Предлагаем услугу Будівництво каркасних будинків. Компания Попрожук, ПП, Березне (Украина) - только качественные услуги. Звоните!