UAH
Будівництво дерев'яних будинків з оциліндрованої колоди - Попрожук, ПП Березно (Украина) - услуги недорого
Premium Business
Отзывов: 0
+38 (098) 529-94-89
  • Попрожук, ПП
  • Каталог услуг
  • Будівництво дерев'яних будинків з оциліндрованої колоди
Будівництво дерев'яних будинків з оциліндрованої колоди
  • Будівництво дерев'яних будинків з оциліндрованої колоди

Будівництво дерев'яних будинків з оциліндрованої колоди

Страна производитель:Украина
Описание

Будівництво дерев'яних будинків з з оциліндрованої колоди Компанія здійснює будівництво будинків з з оциліндрованої колоди під ключ в Україні . Ми надаємо повний спектр послуг малоповерхового будівництва - від проектування до прокладання комунікацій і внутрішньої обробки . Фахівці компанії готові побудувати заміські будинки каркасні в Рівному та Рівненській області та по всій Україні за типовими проектами власної розробки ( відвідайте розділ - проекти каркасних будинків ) , або за кресленнями замовника .    

Сьогодні будівництво будинку з оциліндрованих колод і раніше демонструє високий статус власника. Крім того, дерев'яний будинок має цілу низку переваг перед іншими будівельними матеріалами. Основні плюси: Здоровий мікроклімат. У дерев'яному будинку легко дихається, і цілий рік оптимальний рівень вологості; Комфорт. Прекрасні теплоізоляційні властивості дерева забезпечують тепло в найлютіші морози і приємну прохолоду в літню спеку; Довговічність. Розрахунковий термін експлуатації наших будинків - від 50 до 100 років. Комфортні і затишні дерев'яні будинки з колоди - краще рішення для сучасної людини, яка страждає від поганої екології мегаполісу. Ні в одній квартирі, навіть розташованої в престижному будинку і в якій дуже багато кліматичним устаткуванням, ніколи не буде того свіжого та здорового повітря, як в дерев'яному будинку. Природний обмін повітрям і вологою, прекрасна тепло- і шумоізоляція, повна безпека дерева для здоров'я створюють ідеальні умови для сучасної людини, стомленого шкідливим впливом великих міст. Заміські котеджі з колоди традиційно будуються з соснового або ялинового лісу. Хвойний ліс є не тільки найбільш доступним, а й дуже корисним для здоров'я. Згадайте, де знаходяться кращі петербурзькі санаторії - на узбережжі Фінської затоки, де повітря насичене ароматами соснового лісу. Смолиста соснова деревина має бактерицидні властивості, що виключно благотворно позначається на роботі дихальної, нервової, серцево-судинної систем організму    

Також детальніше на сайті: https://popmuk.wixsite.com/profderevbud/blank-lrddg

ТФ 0(98)5299489  

Характеристики:
Страна производитель:Украина
Информация актуальна: 26.04.2018

Подробнее

Предлагаем услугу Будівництво дерев'яних будинків з оциліндрованої колоди. Компания Попрожук, ПП, Березне (Украина) - только качественные услуги. Звоните!