UAH
Будівництво будинків з дикого зрубу - Попрожук, ПП Березно (Украина) - услуги недорого
Premium Business
Отзывов: 0
+38 (098) 529-94-89
  • Попрожук, ПП
  • Каталог услуг
  • Будівництво будинків з дикого зрубу
Будівництво будинків з дикого зрубу
  • Будівництво будинків з дикого зрубу

Будівництво будинків з дикого зрубу

Описание

Компанія здійснює будівництво будинків з дикого зрубу під ключ в Україні . Ми надаємо повний спектр послуг малоповерхового будівництва - від проектування до прокладання комунікацій і внутрішньої обробки . Фахівці компанії готові побудувати заміські будинки каркасні в Рівному та Рівненській області та по всій Україні за типовими проектами власної розробки ( відвідайте розділ - проекти каркасних будинків) , або за кресленнями замовника .

Основними рисами стилю Дикий Зруб можна назвати натуральність деревини, з якої він зроблений і технологію складання будинку . Часто в будівництві дикого зрубу використовують збережені комлеві частини стовбура дерева з елементами кореневої системи , це надає будинку унікальний і неповторний вигляд . Обробка деревини відбуватися тільки ручними інструментами та пристроями , без використання верстатів і механізмів . Дерево це живий матеріал , а значить , будь-який грубий дотик робить негативний вплив, який переходить згодом на мешканців. Ще однією відмінною особливістю технології будівництва дикого зрубу є застосування в будівництві колод великих діаметрів від 40сантіметров і більше. Використання таких стовбурів ще більш робить такий будинок казковим і незвичайним. Будівництво будинків у стилі дикого зрубу часто замовляють мисливці або рибалки . для мисливських або рибальських угідь. Дуже популярно стало будівництво цілих пансіонатів або будинків відпочинку в стилі дикого зрубу. Внутрішнє оздоблення дикого зрубу може бути виконана також у стилі лісової казки, з використанням предметів інтер'єру і меблів з коренепластика . Однак багато господарів такого житла з успіхом поєднують дикий зовнішній вигляд будинку з внутрішньою обробкою , виконаної за останнім словом дизайнерських ідей.   Також детальніше на сайті: https://popmuk.wixsite.com/profderevbud/ ТФ 0(98)5299489  
Информация актуальна: 26.04.2018

Подробнее

Предлагаем услугу Будівництво будинків з дикого зрубу. Компания Попрожук, ПП, Березне (Украина) - только качественные услуги. Звоните!